Hayatımızın mimarı; Annelerimiz için Sürpriz hediyeler “San Deco’dan”

San Deco’dan Anneler gününe özel kutlama…   Dünyaya geldiğimiz ilk andan itibaren hiç karşılık beklemede...


San Deco’dan Anneler gününe özel kutlama…

 


Dünyaya geldiğimiz ilk andan itibaren hiç karşılık beklemeden sevginin en saf halini hissettiren, şefkat dolu kalbiyle dünyamızı güzelleştiren ve sığınabileceğimiz en güvenli limandır Annelerimiz… Toprak gibidir anne, 9 ay karnında taşır, doğurur tüm sevgisiyle koynunda büyütür Göbek bağı kopsa da yürek bağı asla kopmayandır anne.
San Deco Annelerle buluşuyor…
1965 yılında kurulan yarım asırlık tecrübesi ve geniş ürün yelpazesiyle dekoratif boya sektörünün önde gelen markalarından biri olan San Deco; üretim, Ar-Ge ve iş ortaklarından aldığı güçle dekoratif boya sektörünün öncüsü olmaya devam etmektedir. Dekoratif %100 yerli üretim yapıp 44 ülkeye ihracat yapan tek marka olma özelliğini koruyan San Deco, İnsan haklarına ve ekolojiye saygılı bir marka olan doğaya duyarlı ve insan sağlığına zarar vermeyen ürün ve üretim politikaları ile de kullanıcılarından tam puan almaktadır. 
Anneler gününe özel 12 Mayıs Pazar günü sosyal medya fenomenleri moderatörlüğünde İstanbul,Ankara,Bursa,Antalya’da 10 farklı lokasyonda etkinlikler gerçekleşecektir. Anneler Günü’ne özel duvar boyama etkinlikleri yapacak olan San Deco, annesine keyifli bir gün hediye etmek isteyenleri bekliyor. Siz de katılımın ücretsiz olduğu etkinlikte keyifli anlar yaşarken sürpriz hediye çekilişleri ile de annenize hatırında kalacak güzel bir gün hediye edebilirsiniz.  


Influencer YELİZ YILMAZ (Ollaluna)
Katılım Saati: 13:00-14:30 


BAYRAMPAŞA  BAUHAUS / İSTANBUL
Influencer Özge YAZICI ( ozgeeeyazici)
Katılım Saati: 16:00-17:30 

KAĞITHANE BAUHAUS / İSTANBUL
Influencer Kadriye ALTINBAŞAK (mutfakta_bebek_var)
Katılım Saati: 14:00-15:30 ARASI

BAKIRKÖY BAUHAUS / İSTANBUL
Influencer Lavinya ÜNLÜER (lavinyaunluer)
Katılım Saati: 15:00-16:30


ETLİK BAUHAUS / ANKARA
Influencer GÜLSEN DOĞAN (gulshendogancom)
Katılım Saati: 15:00-17:00

YENİ MAHALLE BAUHAUS / ANKARA
Influencer AYLİN DİLER (aylindiler)
Katılım Saati: 13:30-15:30


SÖĞÜTÖZÜ BAUHAUS / ANKARA
Influencer ELİF AKDEMİR (ikionurbirelif)
Katılım Saati: 14:00-16:00NİLÜFER BAUHAUS / BURSA
Influencer Deniz AĞAOĞLU
Katılım Saati:  14:30-16:00 

KEPEZ BAUHAUS / ANTALYA
Influencer SELİN YÜZBAŞ
Katılım Saati:  14:00-15:30

               


San Deco Hakkında

Yarım asırlık bir firma
olarak geçmişinin tecrübesini markayı ve sektörü ileri taşıyan inovatif vizyonu ile birleştiren San Deco hem müşteri hem de distribütör memnuniyetini maksimum seviyede karşılamaktadır. Uygulama ayağında da eğitimler veren ve üretimini destekleyen marka, farklılıklardan beslenen ve bu farklılıklarla yaratıcılığını perçinleyen yenilikçi yaklaşımlar sergilemektedir. İnsan haklarına ve ekolojiye saygılı bir marka olan San Deco, doğaya duyarlı ve insan sağlığına zarar vermeyen ürün ve üretim politikaları benimsemektedir. San Deco bugün; birçok farklı alana hizmet ve ürün sunmakta; sahip olduğu bayilik ağı, profesyonel satış ekibi ve Ar-Ge politikalarıyla geniş çaplı bir istihdam sağlamaktadır. Müşterilerin ve sektörün beklentilerini gözlemleyerek ilgili dinamiklere odaklanan ve çift taraflı kazanç sunan San Deco; üretim, Ar-Ge ve iş ortaklarından aldığı güçle dekoratif boya sektörünün öncüsü olmaya devam etmektedir. Bugün yarım asırlık tecrübesiyle pazar payında 20 milyon litreden fazla hacimsel dağılıma sahip “dekoratif boya” geniş pazar gücüyle dekoratif boya sektörünün önde gelen markalarından biri olmuştur.DAHA FAZLASI

sandeco 9160854611917881643

Yorum Gönder

emo-but-icon

duyuru

''ÇİÇEK KADINLAR EKTİNLİĞİ'' renkli dakikalar ile çok keyifi geçti...
''WİSHMORE TADIM GECESİ'' nde basın,şef ve gurme-mekan bloggerları ile keyifli sohbetlerle buluşuldu...
item