TOTS AND MORE'UM SOSYAL SORUMLUYUM

TOTS AND MORE'UM SOSYAL SORUMLUYUM... Tarçın Events moderatörlüğünde gerçekleştirdiğimiz Tots&More firmasının lansmanı çok r...

TOTS AND MORE'UM SOSYAL SORUMLUYUM...Tarçın Events moderatörlüğünde gerçekleştirdiğimiz Tots&More firmasının lansmanı çok renkli geçti.

Firmadan ve ürünlerinden Firma Kurucusu Dr. Serpil Poyraz bakın nasıl bahsediyor...

'' Tots&More markasının hikayesi Elif’le başladı.

Hamilelik ve sonrası dönemde bebeğim için en sağlıklı olanı araştırırken “organik bebek giysileri” ile tanıştım. Başlangıçta bir kentli şımarıklığı olarak düşündüğüm organik giysi konusu, işin içine girince benim için kullanılması elzem hale geldi; hele ki bebeğim için. Annelik içgüdüsüyle “küçük bir can”ı korumak, yaşamdaki her şeyin üzerine çıktı.

Giyside organik kullanmak, bireysel, toplumsal ve küresel bir çok artıyı beraberinde getirmekte. Organik ve doğa dostu ürün kullanarak sağlığına önem veren, temiz bir çevreye katkıda bulunan, atıklarına dikkat eden, geri dönüşüm konusunda hassas olan, enerji ve doğal kaynakları dikkatli tüketen, emeğe saygı duyan ve karşılığını ödeyen, adil ticaret esaslarına uyan ve tüm bunları bir yaşam felsefesi olarak benimseyenlerin sayısı her geçen gün artıyor. Batıda organik ürün kullanımına verilen önem ve kullanma arzusu bizim ülkemizdekinden hayli ileri düzeyde. Refah düzeyi arttıkça ve organik kullanma bilinci geliştikçe, bu ürünlere talep de artmakta.

Organik ürünlerin, diğer ürünlere kıyasla (haklı gerekçeleri de olsa), daha fazla bir bedel gerektiriyor olması, sektörün dezavantajıdır. Bu noktada, organik giysi kullanımını nasıl yaygınlaştırırız ve isteyen herkesin alabileceği fiyatlara çekebilir miyiz sorularından hareketle ve sektör tecrübelerimize dayanarak Tots&More Organik Bebek Giysileri markasını yarattık. Tots&More markalı ürünlerimizin fiyatlarını makul düzeylere getirebilmek için, ürünlerimizi internet üzerinden pazarlamayı ve böylelikle sabit maliyetleri düşürerek, satış fiyatımızı da aynı ölçüde geri çekmeyi amaçladık ve bunu sağladık.

Organik giysiyi özellikle bebeklerin “necessary basic” denen temel giysi ihtiyaçlarında (body, zıbın, tulum vb.), herkesin kullanabileceği duruma getirmek hedefimizde sloganımız :

Organik; Bugün!
Organik; Herkes için!

Sağlıklı ve keyifli günler dileğiyle,''

Dr. Serpil POYRAZ, Kurucu Ortak
Tots and More firması ile 5 yıl önce tanışmış birçok ürününü çocuklarımda da severek kullandım bildiğiniz üzere. Kehribar kolyeleri ile diş ağrısı ve alerjik astım ile savaştık :) Kehribar kolyeleri ile ilgili detaylı paylaşımım  için TIK TIK   :)Tarçın Events moderatörlüğünde daha önce anneler ile Tots&more ile yaptığımız etkinlik yazılarımızı okumak isterseniz linkleri aşağıdadır 

 http://www.tarcinevents.com/2015/01/tots-lansmani-tarcin-events.html

http://www.tarcinevents.com/2015/01/tots-and-more-ile-dogal-bulusma-brunchi.html


Tots&More lansmanında 3 güzel konu için bir araya geldik. 7.yaş + yeni mağaza ve sosyal sorumluluk projesi

7.yaşını dolduran firmanın kutlamasını yeni açtığı Zekeriyaköy'de ki mağazasında gerçekleştirdik.
 

Tots&More çocuklar yararına hizmet veren derneklere bağış yaparak sosyal sorumluluk projesine imza attı. Bu yıl itibariyle her yıl karının %10'unu Koruncuk ve Kelebek çocuklar vakıflarına bağışlayacağını açıkladı.


Bu anlamda sloganları.... Totsandmore'um... Çocuk dostuyum... Sosyal sorumluyum..


Zekeriyaköy'de açılan Tots&More mağazasında oranik çocuk dostu birçok markanın ürününe de ulaşabiliyorsunuz. 

Detaylı tüm ürünlerine bakmak için .www.totsandmore.com.tr uğrayabilirsiniz.  :)

Sevgiyle kalın

Youtube videmuz için .... https://youtu.be/hzD-Hl_jIzQ


Sosyal medyada tüm detayları aşağıda ki etiketlerden takip edebilirsiniz.

#totsandmorelansman
#tots&more
#tarcinevents
#totsandmoreum

Sevgiyle kalın...

DAHA FAZLASI

totsandmore 456700278957493391

Yorum Gönder

emo-but-icon

duyuru

''ÇİÇEK KADINLAR EKTİNLİĞİ'' renkli dakikalar ile çok keyifi geçti...
''WİSHMORE TADIM GECESİ'' nde basın,şef ve gurme-mekan bloggerları ile keyifli sohbetlerle buluşuldu...
item