TARÇIN EVENTS -ESSİ GUZELLİK KURUTMA LAZER LANSMANI

TARÇIN EVENTS -ESSİ GUZELLİK KURUTMA LAZER LANSMANI Essı güzellik Nişantaşı şubesinde gerçekleştirdiğimiz etkinlik çok keyifli...

TARÇIN EVENTS -ESSİ GUZELLİK KURUTMA LAZER LANSMANI


Essı güzellik Nişantaşı şubesinde gerçekleştirdiğimiz etkinlik çok keyifli geçti.

Essi olarak tüm ekip özel seçilip bir eğitim sürecine alınıyor. Ve bu her anlamda müşteriye yansıyor. Gerek hizmet gerek sizi güler yüz ile ağırlama hepsi üst düzey gerçekten.

Kapıdan içeri girdiğiniz andan itibaren sizi çok güzel ağırlıyorlar. Size özel uygulamalarla istediğiniz sonuca daha hızlı ulaşmanızı sağlıyorlar. 

Tarçın Events olarak Essi Nişantaşı ile daha önce yaptığımız etkinliğimize BURADAN ulaşabilirsiniz. :)Her geçen gün yenilik kaydeden güzellik merkezi. Ankara'da ''GENTLEMAN'' adıyla sadece beylere özel hizmet veriyormuş. :) 

Etkinlik günü iki özel işlem hakkında bilgi edindik ve blogger arkadaşlarımıza özel cilt bakımı yapıldı. 

 
Cildim tabii ki ESSI'ye emanet dedik :)Tanıtılan uygulamalar;
  • Kurutma Lazer ile Epilasyon
  • 4D slimming
  • Cilt bakımı 
En ilgi çeken şüphesiz ki Kurutma Lazer ile Dört Mevsim Epilasyon oldu. Dört mevsim yapılabilen epilasyon Remove cihazı ile yapılıyor. Diğer epilasyon cihazlarına göre daha hzlı sonuç alınmasını sağlıyor.

 Essi Güzellik Merkezi Kurutma Lazer ile Dört Mevsim Epilasyon'u şöyle ifade ediyor ;

Lazer epilasyon birden fazla seansa girmeniz gereken ve düzenli olarak yapılması gereken bir uygulama. Kıl köklerinin sürekli olarak zayıflatılması, inceltilmesi ve en sonunda yok edilmesi prensibine dayanan bu tedavinin başarısız olma nedenlerinden birkaçı; kullanılan cihazların kalitesizliği, seanslara düzenli girilmemesi, uygulayıcının işinde iyi olmayışı olabilir. 
Herkes lazer epilasyonu yaz aylarında yapılmayan bir uygulama olarak biliyor. Fakat bu söylem artık doğru değil. Bunun sebebi KurutmaLazer yani Alma Beauty Removeun teknolojisinin kullanılması.

Sistem Hakkında biraz bilgi vermemiz gerekirse ;

  • Kurutma lazer olarak bilinen  Remove Lazer, Alma Lasers firmasının yeni ürün serisinin lazer epilasyon cihazıdır. 
  • Alma Lasers dünyanın en büyük estetik lazer üreticilerinden birisidir, piyasa değeri 600 milyon dolar seviyelerindedir.
  • Patentli cilt soğutma ve süper epilasyon teknolojileri sayesinde en etkili sonuçlar alınırken, 4 mevsim uygulanabiliyor.

 
Kurutma lazer olarak bilinen Alma Beauty’den Remove cihazının patentli “glacialTM teknolojisi” ve patentli “Süper Epilasyon teknolojisi (Super Hair RemovalTM)” ile artık dört mevsim, acısız lazer epilasyon uygulamaları yapılabiliyor. Kurutma lazer epilasyon olarak da bilinen bu yöntem ile cilde hiçbir zarar verilmeden istenmeyen tüy kökleri kurutuluyor.

Peki Diğer teknolojilerden farkı nedir derseniz eğer ;

Eski teknolojili cihazlarda enerji bir anda deriye iletilir veya bölünerek gönderilse bile kontrolsüz olarak iletilirdi. Deriye iletilen enerji kıl kökünü yakar ancak deriye de zarar verirdi. Kurutma lazer epilasyonda, patentli süper epilasyon teknolojisi sayesinde bu enerji parçalara bölünürken, cilt yüzeyi de soğutularak kontrollü bir epilasyon işlemi sağlanıyor. Parçalar halinde gönderilen enerji, kıl kökünü adeta kurutuyor ve ciltte zarar görülmüyor. Deri jel ile kaplı olduğu için ısısını direk olarak dışarı atabiliyor. Fakat kıl kökü izole bir ortamda olduğu için sıcaklığı sürekli yükselerek kuruyor ve kökünden yani papilasından ayrılıyor.

Bu teknoloji bilinen tüm eski epilasyon uygulamalarını unutturacak herkese sanırım.Artık yaz aylarında bile kolaylıkla yaptırılabilen sistem adından oldukça sık söz ettireceğe benziyor :)

Essi Güzellik Merkezi Nişantaşında yapılan uygulama birçok şubesinde de hizmetinizde.

Etkinliğimize katılan tüm blogger arkadaşlarada çok teşekkürler.


Kimler bizimleydi peki bir göz atalım mı ?

http://www.begendimpaylastim.com/
http://tugceninkaleminden.blogspot.com.tr/
http://www.ezgimartin.com/
http://locosmetico.blogspot.com.tr/
http://audreyinsekerleri.blogspot.com.tr/
http://www.makyajdeneyimleri.com/
instahealthyblogger
meralindunyalariBakımlı,bilgi edindiğimiz,güzel sohbetler ve bol dinlenmeceli bir günü daha bitirdik. 

En yakın zamanda yazılarda görüşmek üzere sevgilerimle..Essi Nişantaşı


Rumeli cad. Matbaacı Osmanbey sk. No:36/1 Nişantaşı,Şişli- İSTANBUL

0212 296 19 95

nisantasi@essiguzellik.com

DAHA FAZLASI

pr 2903705486642869076

Yorum Gönder

  1. ben de yaptıracağım umarım etkili olur şu son gidemeyen tüyler üzerinde..

    YanıtlaSil

emo-but-icon

duyuru

''ÇİÇEK KADINLAR EKTİNLİĞİ'' renkli dakikalar ile çok keyifi geçti...
''WİSHMORE TADIM GECESİ'' nde basın,şef ve gurme-mekan bloggerları ile keyifli sohbetlerle buluşuldu...
item