DEMET AKALIN ÇETMEN'İN MARKA YÜZÜ OLDU

Demet Akalın, Çetmen’in marka yüzü oldu Cuma günü Çetmen mobilya'nın basın toplantısına katıldık. 1962 yılından beri mobilya...


Demet Akalın, Çetmen’in marka yüzü oldu


Cuma günü Çetmen mobilya'nın basın toplantısına katıldık. 1962 yılından beri mobilya sektöründe olan firma 2017 ye Demet Akalın ile yeni projelerle girme kararı almış. 

İzmir menşeli olan firma İzmir’de büyüdü, yakında tüm Türkiye’de

Şıklığı, modernliği ve estetiği müşterilerinin evine getiren firma; sağlam, rahat, konforlu ve kullanışlı ürün gruplarını, alışılmış hizmet kalitesi ve rakipsiz fiyatlarla sunuyor. Bir süredir ülke çapında “Franchise” çalışmalarına ağırlık veren marka 2017’de bu hizmetlerini tüm Türkiye’ye ulaştırmayı hedefliyor.İstanbul pilot bölge olarak seçilmiş yıl sonuna kadar birçok şehirde mağazalarını görebileceğiz sanırım. 
Televizyon kanalları,gazete,dergi gibi birçok basın mensubunun yer aldığı günde Demet Akalın şıklığı ve güler yüzü ile yine damgasını vurdu gerçekten. 


Fark yaratan tasarımları ve geniş ürün yelpazesi ile mobilya sektöründe 55 yılı geride bırakan Çetmen, 2017 yılı marka yüzünü belirledi. Tüm yıl boyunca gerçekleştirilecek iletişim çalışmaları için ünlü şarkıcı Demet Akalın ile anlaşan Çetmen, yeni koleksiyonu ve renkli çekimleriyle fark yaratmaya devam edecek.   

Çetmen’in koleksiyon çekimleri için kamera karşısına geçen ve markanın ilk reklam filminde sevilen şarkısı ‘Koltuk’u yeniden yorumlayan Demet Akalın, enerjisiyle çekimlere ayrı bir keyif katarken, reklam filmi de oluşturduğu ritim ve ahenkle, izleyenlere eğlenceli görüntüler sunuyor.

  
Tarçın Events olarak , yer aldığımız toplantıdan bir kaç kare ile size şimdilik hoşça kalın diyorum. 

Sevgiler. 

DAHA FAZLASI

new 5406689030762359564

Yorum Gönder

emo-but-icon

duyuru

''ÇİÇEK KADINLAR EKTİNLİĞİ'' renkli dakikalar ile çok keyifi geçti...
''WİSHMORE TADIM GECESİ'' nde basın,şef ve gurme-mekan bloggerları ile keyifli sohbetlerle buluşuldu...
item