AVON MAN PARFÜM LANSMANI

AVON Man Parfüm Lansmanı Geçtiğimiz günlerde W Hotel Akaret'lerde gerçekleşen Avon Man basın lansmanından bahsetmek istiyo...

AVON Man Parfüm Lansmanı

Geçtiğimiz günlerde W Hotel Akaret'lerde gerçekleşen Avon Man basın lansmanından bahsetmek istiyorum sizlere. Gündüz gerçekleştirdiğimiz Tots&More lansmanından sonra katıldığımız bu etkinlik akşamın ilerleyen saatlerinde rüzgar ile birlikte oldukça serindi. Ancak marka yüzlerinden kaynaklı zannediyorum hiç kimse dağılmadan uzun bir süre etkinliğe icabet ettiler :) 

  Evet Avon Man marka yüzü ekranlardan da tanıdığımız Serkan Çayoğlu idi. Laf aramızda kızımda 7 yaşında olmasına rağmen kendisinin hayranıdır.  Kendisini oldukça yakında görmek keyifliydi. 

AVON Man 'den bahsetmek gerekirse, yeni maceralara hazır olan erkeklere hitap eden modern, cezbedici ve maskülen bir parfüm olduğu firma yetkilileri tarafından dile getirildi. 

Avon Man içeriği; Bergamot, su nanesi ve karabiberden oluşan üst notalarla açılış yapan AVON Man, orta notalardaki lavanta dokunuşuyla maskülen bir hava yaratıyor. Alt notalara hakim olan amber, yosun ve gayak ağacı kokusuyla birlikte ortaya çıkan duyusal ve baş döndüren odunsu etki uzun süre etkisini sürdürüyor.

Ne istediğini bilen, içgüdülerini takip eden ve kendinden emin erkeklerin tercihi olacak AVON Man, parfümün ustaları tarafından geliştirildi. Cesur ve çekici AVON Man’in marka yüzü ise ünlü oyuncu Serkan Çayoğlu oldu. Çayoğlu, “Avon Man macerayı seven, kendine güvenen ve güçlü erkeklerin parfümü. Tavrı bu özelliklerle özdeşleşen bir parfümün yüzü olmak benim için çok heyecan verici.” dedi. Modern tasarımlı şişesiyle de dikkat çeken bu karşı konulmaz koku parfüm ve sprey deodorant seçenekleriyle sunuluyor.

AVON’un erkeklere yönelik kozmetik ve bakım ürünleriyle ile ilgili detaylı bilgi edinmek ve kolayca satın almak için www.AVON.com.tr adresini ziyaret etmek veya AVON Satış Temsilcileri ile iletişim kurmak yeterli.

AVON MAN Paketi (AVON Man EDT parfüm ve AVON Man sprey deodorant), Kampanya fiyatı – 44,95 TL
Gece sonunda bizlere de armağan edilen ürünü eşim kullanmaya başladığında tekrar yorumlayabilirim sizler için.
 

AVON Hakkında:

AVON 131 yılı aşkın süredir güzelliği, yeniliği, iyimserliği, hepsinden öte kadını gururla temsil eden bir şirkettir. AVON, AVON True, Mark, ANEW, AVON Care, Skin-So-Soft ve Advance Techniques gibi yakından tanınan ve sevilen markalara sahiptir. AVON, ürünlerini, dünya genelinde 6 milyon bağımsız AVON Satış Temsilcisi tarafından yaklaşık 70 ülkede tüketicilere sunar.

AVON, ürünlerinde, tüketicilerinin kalite, güvenilirlik, iş sağlığı ve güvenliği, çevre yönetimi beklentilerini karşılayabilmek için sıkı kalite kontrol prosedürleri uygular ve bu uygulamaları Uluslararası Kalite Standartlarına uygun olarak yönetir.

Daha fazlası için www.AVON.com.tr

DAHA FAZLASI

serkancayoglu 5055076097863598387

Yorum Gönder

emo-but-icon

duyuru

''ÇİÇEK KADINLAR EKTİNLİĞİ'' renkli dakikalar ile çok keyifi geçti...
''WİSHMORE TADIM GECESİ'' nde basın,şef ve gurme-mekan bloggerları ile keyifli sohbetlerle buluşuldu...
item