HOOVER CLIK ŞARJLI SÜPÜRGE

HOOVER CLIK Ürün Detayları   •  Torbasız •  Kuru •  Maksimum güç: 7.2V NiMh pil •  18 dakika kesintisiz çalışma süresi •  Pa...

HOOVER CLIKÜrün Detayları 

• Torbasız
• Kuru
• Maksimum güç: 7.2V NiMh pil
• 18 dakika kesintisiz çalışma süresi
• Patentli 45°-90° açılma sistemiyle tozla temasa son
• Entegre aksesuarlar (Kenar köşe aparatı ve fırça)
• Yıkanabilir kumaş filtre
• 0.32 lt toz haznesi kapasitesi
• Ergonomik sap 


Hoover markasından ilk kullandığım ürün. Evde küçük çocuğunuz varsa her yer dağılıp dökülüyor biliyorsunuz :) Özellikle akşam çerez vs çıktığında çayın yanına muhakkak koltuk ve halı üzerine dökülüyor. Eee akşamın bir saatinde süpürge çalıştırmak olmadığı için bu tarz küçük ama güçlü bir ürün gerekiyor. Aparatları ve kolay temizlenmesi beni etkiledi. Kızım bu benim boyuma göre diyip görev edindi. Tüm döküntüleri bu benim süpürgem ben toplarım diyor ve o hallediyor :)

Başarılı bir ürün evimde ki elektronik ailesinde olduğu için ayrıca mutluyum gerçekten.HOOVER HAKKINDA BİRAZ BİLGİ ALALIM...

İTALYAN HOOVER, TÜRKİYE’DE 1 MİLYON ADET ÜRÜNE İMZA ATTI

2007 yılında Eskişehir’de Doruk Ev Gereçleri’ni satın alarak Türkiye pazarına giriş yapan 70 yıllık İtalyan beyaz eşya grubu Candy Hoover Group, Türkiye’de beyaz eşya, ankastre ve süpürge pazarında büyüme hedefliyor. 2016 yılında Türkiye’ye yaptığı toplam yatırım miktarını 25 milyon Euro’ya çıkaracak olan Candy Hoover Group, 2015 yılında Türkiye’de yaklaşık 1 milyon adet üretim gerçekleştirmeyi hedefliyor. Candy Hoover Group, Türkiye’nin ilk tam Wi-Fi donanımlı ürün ailesi Wizard’ı da piyasaya sürdü.


Avrupa’nın en büyük beyaz eşya üreticilerinden Candy Group’un çatısı altında bulunan elektrikli süpürgenin mucidi Hoover, Türkiye’deki üretimine 2007 yılında Eskişehir’de 56 bin metrekarelik üretim tesisinde başladı. Eskişehir’deki tesis, kısa sürede Candy Group’un Avrupa'daki yeni fırın ve ocak üretim üssü haline dönüştü. Candy Group 2009 yılında da Türkiye için önemli bir yatırım kararı daha alarak kurutma makinesi fabrikasını İngiltere’den Eskişehir'e taşıdı. Şu an Hoover’in Avrupa’ya pazarladığı tüm ankastre ürünler, Eskişehir’deki fabrikada üretiliyor.
Eskişehir bilim merkezi oluyor

Türkiye pazarında büyümesini sürdüren Hoover, 2011 ve 2015 yılları arasında Türkiye’ye 19,5 milyon Euro’luk yatırımını, 2016 yılı sonunda toplam 25 milyona çıkaracak. Hoover’in Eskişehir’deki Doruk İşletmesi’nde onaylanan ve projelendirilen AR-GE merkezi projesi de 2016 yılının ilk aylarında faaliyete geçirilecek. TÜBİTAK destekli proje, Avrupa’ya bilim üreten bir merkez olacak. AB ülkeleri pazarında 100 milyon Euro’dan fazla ihracat hacmi bulunan Hoover; İtalya, Fransa, İspanya, Rusya, Türkiye ve Çin olmak üzere 6 ülkede üretim yapıyor. Yıllık satış rakamları 6,5 milyon adetin üzerinde olan Hoover, 2015 yılı içinde Türkiye’de yaklaşık 1 milyon adet üretim gerçekleştirmeyi hedefliyor.

Türkiye'nin ilk tam Wi-Fi donanımlı beyaz eşya serisi
1945 yılından bu yana beyaz eşya ve elektrikli ev aletleriyle kadınların hayatını kolaylaştıran Hoover, yeni Wizard ürün serisi ile de Türkiye’de bir ilki gerçekleştiriyor. Hoover’in Wizard ürün serisinde, uzaktan kontrol edebilen ilk tam Wi-Fi bağlantılı çamaşır ve bulaşık makinesi, fırın, ocak, davlumbaz ve buzdolabı bulunuyor. Hoover’in yeni serisi ile cihazları kontrol etmek için artık evde olmaya gerek kalmayacak.


Devrim niteliğindeki Hoover Wizard serisinin Wi-Fi uygulaması, Windows dizüstü/masaüstü bilgisayarlarda, 4.0 sonrası Google Play, Android cihazlarda veya iOS 7 ve sonrası Apple cihazlarda kullanılabiliyor. Uygulama ile kullanıcılar, dışarıdayken evlerindeki cihazların durumunu kontrol edip görüntüleyebilmenin yanı sıra enerji tüketimini izleyip favori programlara erişebiliyor. Hoover Wizard serisi, 78 litrelik çok fonksiyonlu bir fırın, 16 kişilik yemek takımı kapasiteli bir bulaşık makinesi ve 13 kg kapasiteli bir çamaşır makinesi ile geniş ailelerin de kurtarıcısı oluyor.


Bir başka ürün deneyimde görüşmek üzere o zaman şimdilik hoşça kalın ....

Diğer elektronik ürün deneyimi yazımlarımdan birkaçtanesine bakmak isterseniz.ELECTROLUX ELEKTRİKLİ SÜPÜRGE

REDMOND MULTICOOKER

ARNİCA MAESTRO DAHA FAZLASI

ÜRÜN TANITIMLARIMIZ 5936484152953619849

Yorum Gönder

  1. Güzel bir ürün sanırım. Evdeki eskiyi yazlığa götürüp bu güzel şirinliğe göz kırpmalı.

    YanıtlaSil
  2. rengi de çok güzelmiş çekişi de güzelse her eve şart
    güle güle kullanın

    YanıtlaSil

emo-but-icon

duyuru

''ÇİÇEK KADINLAR EKTİNLİĞİ'' renkli dakikalar ile çok keyifi geçti...
''WİSHMORE TADIM GECESİ'' nde basın,şef ve gurme-mekan bloggerları ile keyifli sohbetlerle buluşuldu...
item