TARÇIN EVENTS 5 YAŞINDA

TARÇIN EVENTS 5 YAŞINDA 2010 yılında başladığım sosyal medya,blog ve blogger toplantılarının ardından 5 yıl geçmiş. Zaman ne kadar da ç...

TARÇIN EVENTS 5 YAŞINDA


2010 yılında başladığım sosyal medya,blog ve blogger toplantılarının ardından 5 yıl geçmiş. Zaman ne kadar da çabuk geçiyor değil mi? Güzel izler bırakmak iyi işler çıkarmak istiyor insan ..

Evet gün geçtikçe üzerine yeni bir şeyler koymak herkes de olduğu gibi beni de çok mutlu ediyor tabii ki 
Biraz yapımızdan bahsetmek isterim sizlere,2010 yılından bu yana hizmet veren Tarçın Events , Müşteri memnuniyeti odaklı bir mantıkla çalışıyorlar ve dört farklı ( kişisel gelişim,yoga,gurme-chef danışmanlığı,kariyer yönetimi ) eğitim kategorisinde çözüm ortaklığı yapıyorlar.

Danışmanlık,etkinlik,PR ,sosyal medya gibi hizmetler ile gerçek anlamda 360 derece iletişim hizmeti verebilen bir yapı. Hem kurumlara hem medyaya çağa uygun, yaratıcı ve her iki tarafın ihtiyaçlarını doğru anlayan bir yaklaşımla hizmet verme ilkesini benimseyerek,firmaya özel PR kampanyaları,organizasyon,sponsorluk,fuar,sosyal sorumluluk projeleri ile hedeflerinizi gerçekleştirmenize yardımcı oluyoruz.

Sloganımız ‘’Doğru Yerdesiniz ‘’.

Mekan olarak İstanbul'un en özel yerlerinden birisi olan 360 East Moda'yı tercih ettik Muhteşem manzarası,misafirperver ekibi ,harika sunum ve lezzetleri ile herkesden tam puan aldı .. 

Misafirlerimizin hepsi geldikten sona bir açılış konuşması yaparak günü başlattım...Önce Tarçın Events olarak iş yapımızdan ve neler yaptıklarımızdan bahsettikten sonra, dünyada yaşanan son zamanlardaki terör ve mağduriyetin atlatılmasında kadınlara büyük bir görev düştüğünü çünkü insanların ilk duyduğu sesin anne kalbinin sesi ve dokunuşu olduğunu bu yüzden iyi insan olmak için iyi anneler olmanın önemli olduğunu söyledim.

Bu özel günümüzde iki özel kadın konuşmacımız vardı. Sevgili ; Av.Saynur Arslan tarafından ''hukukumuzda kadın''konuşması ve Kişisel gelişim uzmanı sevgili Biricik Nuray   tarafından ''Mutluluk'' konuşması yapıldı. Misafirlerimizin oldukça ilgisini çekti.

5. Yıllımıza özel hazırlanan pastamız sevgili Şımarık Tatlar Çilem'e aitti. Pastamızın mumlarını tüm misafirlerimiz ile birlikte üfledik. Gün boyunca fotoğraflarımızı çeken Ubafoto'ya teşekkürler.

Bu güzel günümüzde blogger,basın ve ünlü isimler ile birlikteydik. Hande Kazanova,Sedef Şahin,Kubilay güleçoğlu,Sarı şeker Sema bunların başıcalarıydı. Bizi bu güzel günümüzde yanlız bırakmadıkları için hepsine ayrı ayrı teşekkür ederiz.
 


Tabii Tarçın Events organizasyonu olunca misafirlerimizi eli boş göndermek olmazdı En son yaptığımız anne-çocuk etkinliğinde de bir sürü marka ağırlamıştık. Etkinlik detaylarına BURADAN ulaşabilirsiniz.
En son yaptığımız birkaç etkinliğimiz nelermiş bakalımSponsor markkalarımızın hediyeleri ile  yolcu etmeyi de unutmadık. Kimler sponsor olmuş bakalım isterseniz;

 SPONSOR MARKALARIMIZ 

360 EAST MODA http://www.360istanbuleast.com/tr/
MUSTELA http://www.mustela.com.tr/
BEBAK http://www.bebak.com.tr/
MAMİPOWER http://mamipower.net/
BİODERMA http://www.bioderma.com.tr/
İXORA http://www.ixoraparfum.com/
DİZAYN_İST @dizayn_ist
 SCOTCH BRITE http://solutions.3m.com.tr/
3M http://solutions.3m.com.tr/
POSTIT http://solutions.3m.com.tr/
BELİZ KOZMETİK http://www.belizkozmetik.com/tr/Anasayfa
TOPİCCREM @topicream
MOLFİX http://www.molfix.com.tr/
GÜL TASARIM http://gultasarim.blogspot.com.tr/
ACTIVIA http://www.activiaturkiye.com/
SAC BAKIM http://www.sacbakim.com/
KLİKSA http://www.kliksa.com/
COSMED http://cosmed.com.tr/
COOK http://www.cook.com.tr/tr
AMWAY https://www.amway.com.tr/
ELECTROLUX http://www.electrolux.com.tr/
 SHOE CITY COMFORT http://www.shoecity.com.tr/

Günü bu güzel kare ile bitirdik.Bir sonraki postumuzda sponsor marka hediyelerimizden söz edeceğiz. Şimdilik sevgiyle ve sağlıkla kalın ... FATMA SAMSA YILMAZ 
Kurucu 
TARÇIN EVENTS 

DAHA FAZLASI

tarçınevents5yasinda 7395063298561855572

Yorum Gönder

emo-but-icon

duyuru

''ÇİÇEK KADINLAR EKTİNLİĞİ'' renkli dakikalar ile çok keyifi geçti...
''WİSHMORE TADIM GECESİ'' nde basın,şef ve gurme-mekan bloggerları ile keyifli sohbetlerle buluşuldu...
item