LIFE BEGINS ...

Sn. Hakan Aydın SERiNGEN'in kurucusu olduğu Life Begins firmasını yakından tanıayalım mı ne dersiniz? Hakan Bey me...

Sn. Hakan Aydın SERiNGEN'in kurucusu olduğu Life Begins firmasını yakından tanıayalım mı ne dersiniz?Hakan Bey merhaba profesyonel fotoğrafçılıktaki en büyük tecrübeye hangi alanda sahipsiniz acaba ?

Merhaba,Life Begins olarak 2004 yılından bu yana düğün sektöründe büyük bir tecrübeye sahibiz.

Fotoğrafçılık olarak acaba en çok hitap ettiğiniz kesim nedir?

Otel konseptinde düğün ve parti organizasyonlarına sadece fotoğraf değil klasik kamera hizmeti ve hikaye video hizmeti de veriyoruz.Daha kapsamlı çalışarak geniş kitlelere hitap ediyoruz.

Özel anlar sizce neden profesyonel çekim yapılmalı ?

Profesyonel çekimler yapılmasının artıları hem fotoğraf ve video anlamında rahat etmelerini sağlıyoruz.Aynı zamanda gün planlamasında tecrübeli bir ekiple çalıştıkları için her zaman olabilecek ufak tefek aksilikleri yaşamalarına izin vermemiş oluyoruz.Fotoğraf ve  video hizmetinin yanında verdiğimiz en büyük hizmetin güven olduğunu düşünüyoruz. Bu yüzden de özel günlerinizin siz tadını çıkartırken biz iş kısmını hallediyoruz aslında :) 

Fotoğraf ve video kayıtlarının ortalama teslim süresi nedir ?

Kayıtların teslim süresi alınan hizmete göre değişebiliyor ,fakat genel anlamda bir süre yazacak olursak 40 gün içinde hem montajlı video görüntülerini ,hem de albümleri teslim ediyoruz.Fakat düğün değil de farklı bir organizasyon ise 15 günlük bir sürede fotoğrafları teslim ediyoruz.


Özel günlerde Life Begins olarak tercih edilme nedeniz ne oluyor acaba ?

Biz Life Begins olarak kendimizi doğallıkla bütünleştirmeye çalışıyoruz. Anı yakalamak bizim için çok değerli.O kareye tekrar bakıldığında çekilen anın duygusunu yansıtabiliyorsak biz işimizi iyi yapmış olarak görüyoruz ve hissediyoruz.Yani işimizi kalpten yapıyoruz bu yüzden tercih ediliyoruz :) 

Life Begins olarak şimdiye kadar yakaladığınız en komik kare neydi acaba ?

Bir düğün fotoğraf çekiminde yaşadığımız en komik an ,düğün bittikten sonra damadın gelini havuza atması idi güzel kareler yakalamıştık :)

Hakan Bey, bu güzel röportaj için  size ve Life Begins ailesine teşekkür ediyoruz. En güzel anıları katlayarak biriktirmeniz dileğiyle.


Bu keyifli firmaya BURADAN ulaşabilirsiniz.

Sevgiyle kalın..

DAHA FAZLASI

profesyonel fotoğrafçılık 7223166733899360496

Yorum Gönder

emo-but-icon

duyuru

''ÇİÇEK KADINLAR EKTİNLİĞİ'' renkli dakikalar ile çok keyifi geçti...
''WİSHMORE TADIM GECESİ'' nde basın,şef ve gurme-mekan bloggerları ile keyifli sohbetlerle buluşuldu...
item