PINAR PINK BU NE GÜZEL BİR AMBALAJDIR :)

Türkiye’nin öncü markası Pınar,  kadınlara özel meyve suyu “Pınar Pink”i beğenilere sunuyor. Özel tasarım paketleri ile bence kadınla...

Türkiye’nin öncü markası Pınar, kadınlara özel meyve suyu “Pınar Pink”i beğenilere sunuyor.

Özel tasarım paketleri ile bence kadınların gönüllerine taht kuracak. Üstelik ambalajı kadar içide ilgi çekici bence. Çilek, frambuaz ve şeftaliyi bir araya getiren Pink lezzetli tadının yanı sıra, içeriğinde bulunan melisa özleri ve vitaminleri ile kadınlara rahatlatıcı bir tat sunuyor. Kadınların ayrıcalıklı olduklarını hayatın her alanında hissetmeleri için kadınlara özel Pink’i üreten Pınar, yeni meyve suyunun tadı ve içeriği ile kadınların hem ruhuna hem de damaklarına hitap ediyor.Üstelik şeker ilavesiz..Stresle mücadele önemli bir rol üstlenen B grubu vitaminleri de Pınar Pink’in içeriğinde yer alıyor.
Pınar Pink’te bulunan B6 vitamini sinir sitemi fonksiyonlarının düzenli çalışmasında ve protein sindirimi ile hormonların üretiminde destek olurken, içeriğindeki B12 vitamini sinir sistemini güçlendirmeye yardımcı oluyor. Beyin fonksiyonları ve sindirim sistemi için gerekli olan B1 vitaminini de içeren Pınar Pink, vücudun proteinleri kullanabilmesine ve karbonhidratlardan enerji üretimine katkıda bulunuyor. Güzelliğimizede desteği üstlenmiş bu cici ürün Biotin de kadınlarda saç, cilt ve tırnak sağlığı için önemli olurken, yağların enerjiye dönüştürülmesinde de önemli bir yardımcı rolü üstleniyor.

 En kısa zamanda deneyeceğim lezzetlerden bence :)DAHA FAZLASI

new 658427566805086073

Yorum Gönder

emo-but-icon

duyuru

''ÇİÇEK KADINLAR EKTİNLİĞİ'' renkli dakikalar ile çok keyifi geçti...
''WİSHMORE TADIM GECESİ'' nde basın,şef ve gurme-mekan bloggerları ile keyifli sohbetlerle buluşuldu...
item